Demontáž a montáž nábytku

Při stěhování bytu, rodinného domu či kanceláře je většinou potřeba odmontovat a poté na novém místě znovu smontovat nábytek i další vybavení. Není to zábava pro každého. Profesionální stěhovací firmy tak nabízejí kromě rychlého a bezpečného stěhování také odbornou demontáž a následnou montáž nábytku. Stěhování provádějí zruční a zkušení stěhováci, kterým prošly rukama už stovky kusů nábytku. Proto se na ně většinou můžete spolehnout. Navíc jsou profesionální stěhovací firmy přiměřeně pojištěny pro nešťastné případy.

 

Kuchyňské linky, skříně, kancelářský nábytek

Ideální je, když stěhovací firma provede demontáž i montáž sama. Ručí tak za to, že se po cestě neztratí šroubky či dokonce některé díly. Navíc pak nejlépe vědí, jak nábytek smontovat. Demontáž a následná montáž je nejčastěji potřeba u nábytku jako jsou kuchyňské linky, skříně, obývací stěny či kancelářský nábytek. Kromě toho stěhovací firmy provádějí instalace výstav a jiných expozic či montáže reklamních a prodejních stánků.

Montáž kuchyně

Správná stěhovací firma vám zajistí také montáž na zeď či na strop (garnýže, zrcadla, osvětlení, houpací sítě apod.), montáž pracovních desek, montáž lustrů a jiného osvětlení, montáž baterie, výřezy do polic a zástěn či instalace elektrických spotřebičů.

 

Cena pro demontáž a montáž

Cena celého stěhování bytu či kanceláře se o něco navýší, ale nejedná se o horentní sumy. Stěhovací firma vám vše předem nacení. Ideálně když jim pošlete fotografie a nákresy většího nábytku, kuchyňské linky apod. Čím více materiálů zašlete, tím přesnější bude cenová nabídka. Cena se většinou určuje jako hodinová sazba dle počtu pracovníků. Ideální je, když si zdarma pozvete stěhovacího technika, který vám vše zkušeným okem nacení.

 

 

Přejeme vám klidné a rychlé stěhování. Určitě doporučujeme pro vaši pohodu nechat si nábytek a vybavení demontovat a na novém místě smontovat profesionální firmou. Bude to rychlejší, ušetříte čas i své nervy. Zodpovědnost se navíc přenáší na stěhováky.