Jaro – čas na změnu i stěhování

Jaro se nenápadně blíží, sláva! Přichází čas, kdy mají lidé nejvíce energie, mají nový elán do života a jsou schopni realizovat velké změny. Tyto změny se mohou týkat práce, rodiny, partnerství, osobního růstu apod. Statisticky platí, že jaro je ročním obdobím, kdy je nejvyšší poptávka po stěhovacích firmách. Přes zimu se to lidem rozleží v hlavě a na jaře konečně stěhování uskuteční. A je jedno, jestli je to stěhování k partnerovi, od rodičů, do velkého města, na venkov nebo třeba do zahraničí. Jaro je jednoduše pro velkou životní změnu jako stvořené.

 

Objednejte stěhováky s předstihem

Jestli budete řešit teď na jaře stěhování, máte dvě možnosti. Buď se přestěhujete svépomocí, což znamená vlastním autem za pomoci kamarádů a rodiny, nebo si pozvete profesionální stěhovací firmu, které budete muset zaplatit. Obě varianty mají svá pro a proti. Určitě se hodí, když si objednáte stěhováky s předstihem. Jasně tak určíte konkrétní den, kdy ke stěhování dojde, a k tomuto dni budete mířit veškeré přípravy (balení, zajištění místa pro stěhovací auto, ukončení pronájmu apod.).

Stěhování svépomocí je o fous levnější, ale zase zvát kamarády na tahání těžkých krabic a riskovat poničení stěhovaných věcí, za to mnohým nestojí. Navíc tak budete mít více stresu, než je zdrávo.

Na druhou stranu za stěhování profesionální stěhovací firmou budete muset zaplatit, ale nemáte žádné starosti navíc. Za vaše věci během stěhování zodpovídá stěhovací firma, neotravujete své známé, nemusíte řešit auto. Některé stěhovací firmy vám i zapůjčí krabice na stěhování.

 

Z Prahy, do Prahy nebo do zahraničí s Tavočerem

Stěhujete-li se z Prahy, do Prahy, v rámci Prahy nebo do zahraničí, obraťte se na zkušenou stěhovací firmu Tavočer. Ta sídlí v Praze a dlouhodobě se kromě tuzemského stěhování specializuje právě na mezinárodní stěhování. Bez problémů vám zajistí stěhování nejen v zemích EU, ale do dalších zemí Evropy i do celého světa. Takové stěhování nezahrnuje jen fyzický převoz vašeho majetku, ale také pomoc s byrokracií a praktické poradenství. Z dlouhodobých zkušeností tak získáte neocenitelné rady.