Montáž nového nábytku u vás doma

Chcete si koupit nový kus nábytku a máte obavy, že si ho sami nesmontujete? Nebo si chcete nový či starší nábytek nechat demontovat, dovézt a poté opět precizně smontovat? Přesně takové služby nabízí některé stěhovací firmy. Buď se stěhovací firmou necháte kompletně přestěhovat a montáž nového nábytku budete mít jako součást stěhování nebo si můžete montáž objednat jen tak, bez stěhování. Odborníci na montování nábytku přijedou a budou vám k službám.

 

Kromě montáže nového nábytku se často objednávají i další podobné služby. Možná některou z nich využijete:

 

  • Demontáž a následná montáž nábytku. Využijte možnost nechat si svůj nábytek odborně rozmontovat, přestěhovat jej do nového bytu a tam zase přesně smontovat.
  • Montáž kancelářského i bytového nábytku. Koupíte-li si nábytek domů či do kanceláře, můžete si objednat jeho montáž.
  • Montáž kuchyňských linek včetně elektrospotřebičů. Objednejte si montáž kuchyňských linek i celých kuchyní (nejen nábytku), včetně připojení vody. Firma Tavočer montuje kuchyně např. od těchto výrobců: IKEA, Oresi, Koryna, Sykora, Jamall aj.
  • Montáž na strop či na zeď. Máte možnost nechat si nainstalovat cokoliv na zeď, na strop i kdekoliv jinde – garnýže, zrcadla, obrazy, lampy, různé háky na zavěšení apod.

 

Cena montáže nábytku

Cena montáže nábytku či podobných služeb se většinou počítá jako hodinová sazba za pracovníka. Cena se pohybuje kolem 300 Kč za hodinu na pracovníka. Případně se do ceny zahrnuje i doprava, záleží na tom, kde bude montáž probíhat. Pro přesnější cenovou kalkulaci je dobré poslat fotku nábytku nebo jeho podrobný popis. Obratem tak zjistíte, kolik bude montáž řádově stát. V případě potřeby se na místo může dostavit i firemní technik, který vše zkušeným okem nacení.

 

Hodně štěstí při stěhování a montování nového nábytku!