Stěhování hudebních nástrojů

Potřebujete bezpečně přestěhovat těžké či velmi cenné hudební nástroje? Pro bezpečné a rychlé stěhování si nejlépe najměte profesionální stěhovací firmu. Některé stěhovací firmy mají se stěhováním hudebních nástrojů spoustu zkušeností a ví, jak je bez jakéhokoliv poškození přestěhovat v podstatě kamkoliv. Přestěhují vám těžká piána, pianina, klavíry i další hudební nástroje.

 

Ochrana a převoz pián a jiných hudebních nástrojů

Při stěhování pián, křídel a dalších hudebních nástrojů není důležité jen bezpečné přenesení, ale také vhodná ochrana a zabalení. K ochraně se používá bublinková fólie, fixační fólie, kartonové rohy, případně i stěhovací deky. Je-li to možné, hudební nástroj se stěhuje rozmontovaný, jednotlivé části jsou zabaleny a přestěhovány. Na místě se vše opět správně složí.

Podívejte se, jak se stěhuje například těžké piáno. Stěhováci pečlivě zabalí piáno do fólie a pomocí speciálních stěhovacích křížů ho snesou po schodech a naloží do auta. Tam se hudební nástroj pomocí stahovacích gum a pásů pevně zafixuje, případně i obalí stěhovacími dekami. Jakmile vůz dojede na nové místo, opět vám stěhováci stejným způsobem piáno vynesou tam, kam potřebujete.

 

Cena stěhování a pojištění

Stěhování hudebních nástrojů vám nacení každá firma jinak. Obecně se často naceňuje například stěhování těžkého piána dle jeho váhy a patra, odkud a kam je piano potřeba dostat. Stěhování lehčích hudebních nástrojů se naceňuje v hodinové sazbě. Profesionální stěhovací firmy bývají u stěhování těžkých břemen či cenných předmětů automaticky pojištěné na milionové částky.

Chcete-li si nechat přestěhovat jiná nadměrně těžká břemena, opět máte možnost oslovit stěhovací firmu. Kromě hudebních nástrojů vám přestěhují i břemena, která váží vysoko nad 100 kg – různé stroje, trezory, automaty, kulečníkové stoly aj.