Stěhování těžkých strojů a celých dílen

Potřebujete přestěhovat těžký stroj, firmu nebo celou dílnu? Bezpečné, spolehlivé a rychlé stěhování vám může zajistit profesionální stěhovací firma. Na tak náročné stěhování není vybavena každá firma, proto musíte zvolit stěhováky, kteří stěhování mnohatunových strojů nabízejí, to znamená, že k tomu mají potřebné zkušenosti a také manipulační techniku. V Praze je to například stěhovací firma Tavočer. Firma má dlouholeté zkušenosti se stěhováním nadměrně těžkých břemen, používá k tomu vlastní speciální techniku.

Co spadá pod stěhování těžkých strojů a břemen

Můžete si nechat přestěhovat cokoliv, řekněme do hmotnosti 20 tun. Stěhování ještě těžších strojů či jiných břemen už je na individuální domluvě. Do 20 tun vám však stěhovací firma Tavočer přestěhuje soustruhy, klimatizace, obráběcí stroje, lisovací stroje, grafické stroje, ale také pianina, trezory apod. Jednoduše celou výrobnu, dílnu nebo firmu. Kromě toho si můžete nechat přestěhovat jen domácnost či pouze jedno těžké břemeno. Jak potřebujete.

Jak stěhování probíhá

Poté, co budete firmu kontaktovat, přijede stěhovací technik, stěhování nacení a navrhne, jaký bude další postup. Pro stěhování těžkých strojů se používá profesionální technika a mechanizace vysokozdvižný vozík, autojeřáb, schodolez, hevery, kočky, plošiny, hubzuky aj.  V dohodnutý termín přijede parta zkušených stěhováků, stroje naloží, bezpečně upevní, převezou na místo vykládky a opatrně vyloží. Veškerý náklad je během celého stěhování pojištěn do výše několika milionů korun, dle potřeby a dohody se zákazníkem.

Mezinárodní stěhování

Stěhování těžkých strojů i dalších věcí nabízí firma Tavočer nejen v Praze a okolí, ale také po celé republice a prakticky kamkoliv na světe. Stěhování do zahraničí má svá specifika, v rámci Evropské unie je to však jednoduché. Chcete-li něco přestěhovat do zemí mimo EU, firma vám pomůže nejen s organizací stěhování, ale také s veškerou byrokracií.

Pro cenu a další detaily stěhování kontaktujte přímo stěhovací firmu Tavočer.