Stěhování z bytu do rodinného domu

Koupili jste nebo dostavěli rodinný dům? Stěhování do rodinného domu z bytu je velká radost. Najednou budete mít více prostoru, zahradu, určitě více pokojů a hlavně je to super změna. Takové stěhování z menšího do většího je vždy příjemné. I organizačně. Ať už se budete stěhovat svépomocí nebo se stěhovací firmou, stěhování z bytu do rodinného domu nebude takový problém, jako by tomu bylo naopak. Jestliže máte pocit, že máte v bytě hodně věcí, v rodinném domě se rozprostřou a vy si budete užívat prostoru.

 

Nejen dům, ale i zahrada

Když jdete z bytu do rodinného domu, získáte také další prostor, zahradu! Zahrada, případný dvorek a jakékoliv místo venku, které k vaší nové nemovitosti patří, je něco navíc, co vám v bytě možná chybělo. Některé své věci z bytu můžete dát rovnou ven a začít tak zabydlovat i okolí svého domu. Zahrada je obrovská přidaná hodnota. Děti mohou chodit kdykoliv sami ven, máte-li psa, bude celý nadšený a v neposlední řadě si zahradu užijete i vy sami. Ať už pro odpočinek či aktivní relax při přípravě zahrádky a údržbě zahrady.

 

Více místa, více párty

Najednou máte více místa, sousedé nejsou hned za zdí, máte zahradu a možná i pokoj pro hosty. Paráda! Můžete začít zvát návštěvy, kamarády, rodinu, organizovat nejrůznější akce doma i na zahradě. Vlastní rodinný dům je velká radost a vy máte mnohem více možností.

 

Sami nebo se stěhovací firmou?

Stěhování samotné je docela velká akce. Záleží na okolnostech. Můžete se stěhovat postupně třeba několik měsíců, můžete také oslovit profesionální stavební firmu, která vás kompletně přestěhuje během jediného dne. Záleží na vás. Čím déle se budete zdržovat v bytě, tím déle budete muset platit nájem. Možná se více vyplatí zmáknout stěhování najednou.