Jak na stěhování?

Potřebujete přestěhovat veškeré svoje věci, těžký nebo objemný předmět, cennosti, umělecké dílo? Nechce, nebo nemůžete si půjčit dodávku, nebo vozík za auto? Se stěhovacími věcmi si neporadíte a nevíte jak to vše unesete? Nebo si jen nevěříte, že věci zdárně převezete aniž by jste je poškodili? Právě pro Vás tu jsou pak různé stěhovací společnosti. Jejich nabídka služeb je široká a přizpůsobí se vše požadavkům.

stehovani-paru

Z rozsáhlé nabídky služeb si vybere každý

Nabídka služeb u stěhovacích společností je opravdu rozmanitá. Zabývají se stěhováním celých bytů, rodinných domů, nábytku, objemných břemen, klavírů, strojů, trezorů, obrazů atd…

Nabízejí taky likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, sklepů či celých bytů nebo domů. Klienti mohou využít též možnosti dlouhodobého či krátkodobého skladování.

Stěhováci všechny věci zabalí, vystěhují do přistaveného vozidla, převezou na nové místo a pak zase vystěhují a rozmístí podle přání klienta. Ten se kolikrát nemusí o nic starat a může si objednat i službu full servis, tj. předání jen klíčů posádce.

Stěhovací společnosti většinou disponují širokým vozovým parkem. Od malých dodávek až po velké nákladní automobily s tunovým hydraulickým čelem. Bay nedošlo k poškození věcí při převozu jsou tyto vozidla polstrovaná.