Likvidace pozůstalosti

Pozůstalost často vytváří spory v rodině. Když rodina zdědí nějakou nemovitost, mnohdy se nemůže shodnout co s ní. Navíc bývá taková nemovitost ve špatném stavu nebo zavalená nepotřebnými věcmi. V takovém případě můžete povolat zkušenou stěhovací firmu, která vám pomůže nemovitost vyklidit, a vy ji poté můžete buď začít používat, nebo výhodně prodat. První krok je však rychlé vyklizení nemovitosti. V Praze a okolí se můžete s důvěrou obrátit například na osvědčenou stěhovací firmu Tavočer, která se zabývá stěhováním a ekologickou likvidací.

 

Stěhování nebo likvidace nábytku a nepotřebných předmětů

Obzvláště po úmrtí starých lidí zůstává v bytech nebo domech spousta krámů, které hromadili celý život. Co s tím? Něco ještě najde využití, něco má dokonce velkou cenu, ale spousta věcí bývá obvykle harampádí. Vše je potřeba vytřídit, přestěhovat nebo zlikvidovat. S tím vám stěhovací firma pomůže. Připraví věci na odvoz a odveze nepotřebný nábytek i další předměty, plus zajistí jejich ekologickou likvidaci (odveze je do sběrného dvora apod.). Pokud nemáte trvalé bydliště v místě, kde se nemovitost vyklízí, pak raději předem kontaktujte příslušný sběrný dvůr, za jakých podmínek tam smíte věci odložit.

 

Vyklízení bytů a domů

Když už je potřeba řešit, co se zaplněným bytem nebo domem udělat, jednejte rychle. Odkládání řešení vás bude stát jen peníze. Podívejme se, co všechno obvykle likvidace pozůstalostí zahrnuje:

  • stěhování nábytku, nadrozměrných břemen, klavírů, trezorů, strojů aj.
  • vyklizení půdy a sklepů
  • vyklizení bytu či domu
  • demontáž konstrukcí a nábytku
  • odvoz a likvidace spotřebičů, TV, těžkých břemen, lednic, praček, matrací, starého nábytku a dalších věcí
  • odvoz odpadů, sběrných surovin

 

Jestliže musíte řešit pozůstalost, je nutné se rozhodnout, co všechno si chcete ponechat a kam to přestěhovat, a také co všechno bude potřeba odvézt a nechat ekologicky zlikvidovat. Se vším vám pomůže zkušená stěhovací firma.