Nákladní taxi v Praze a okolí

Nákladní taxi je profesionální služba, která vám zajistí rychlý převoz jakéhokoliv zboží. Na zavolání, kdykoliv a obratem, pro firmy i jednotlivce. Nákladní taxi se hodí, když potřebujete například zajistit odvoz nově zakoupeného nábytku, převézt koberce do čistírny, pro převoz nové ledničky, ale i pro převoz některých materiálů a všeho, co se vám nevejde do osobního auta. Nákladní taxi v Praze a okolí zajišťuje již dlouhá léta třeba stěhovací firma Tavočer.

 

Nepotřebujete stěhováky? Najměte si jen auto s řidičem

Služba nákladní taxi je ideální pro ty případy, kdy není potřeba objednávat kompletní stěhovací auto i se stěhováky. Dodávka přijede kamkoliv v okolí Prahy, společně s řidičem naložíte, co potřebujete a můžete jet na místo vykládky, kde vše společně vyložíte. Je to efektivní a finančně nenáročné řešení, které vás vyjde na cca 700 Kč na hodinu. Chcete-li si nakládku a vykládku zajistit vlastními silami, nákladní taxi je pro vás ideální řešení. Navíc výrazně ušetříte.

 

NON-STOP služba

V případě urgentních zásilek vám některé firmy nabízejí tuto službu NON-STOP. To znamená, že můžete zavolat a vozidlo Vám pak bude k dispozici kdykoliv – v nočních hodinách, v neděli i ve svátek. Stačí zavolat na dispečink stěhovací firmy a říct, že si chcete objednat pouze nákladní taxi. S dispečerem už se domluvíte na všech podrobnostech. Obvykle je vhodný stěhovací vůz okamžitě připraven vyrazit na místo nakládky.

 

Stěhovací pomůcky a obalové materiály

Potřebujete ke stěhování stěhovací pomůcky a obalové materiály? Do nákladního taxi si můžete přiobjednat, co bude potřeba (rudl, stěhovací popruhy, kříže či stěhovací skate). U Tavočeru je tato služba v rámci zakázky zdarma. Můžete si také objednat obalové materiály, které vám řidič nákladního taxi doveze s sebou.

Nestresujte se a vyřiďte nutné stěhování a převoz předmětů v klidu. S profesionální pomocí stěhovací firmy.