Proč oslovit stěhovací společnost při stěhování firmy

Změna sídla společnosti může nastat z mnoha důvodů. Můžou to být rostoucí náklady na pronájem kancelářských prostor. Také možná výstavba vlastního nového areálu společnosti. Dalším z důvodů může být změna kvůli potenciálnímu počtu klientů. Ne vše se dá dneska řešit online, někdy je potřeba i osobní setkání. Firmy se tak většinou stěhují aby zlepšili svojí finanční situaci.

russia-95311_640

Aby proběhlo stěhování co nejrychleji a bez komplikací doporučujeme oslovit některou ze stěhovacích společností. Tyto společnosti mají ze stěhováním kancelářských, skladovacích, či archivačních prostor bohaté zkušenosti. Ano můžete si pronajmout vozidlo a nařídit vlastním zaměstnancům aby vše nosili sami. Jenže má to jeden háček. Při nekontrolovatelném stěhování může dojít k tomu že se někde zapomene krabice, špatně se zabalí monitor, který se cestou poškodí a další nepříjemná zjištění.

Stěhovací společnost k Vám vyšle svého zástupce se kterým projdete prostor kanceláří. Ten Vám poradí jak nejlépe věci zabalit, co všechno uděláte vy své pomocí a co naopak bude lepší nechat na stěhovácích. Doporučí vám i vhodný obalový materiál, včetně zapůjčení kartonových krabic na zabalení. Naopak můžete si i vybrat možnost kompletního stěhování na klíč. To znamená že vaši pracovníci budou pracovat co nejdéle budou moci a nemusí se zdržovat baleném vlastním pracovních míst. Stěhováci za ně vše zabalí do krabic, rozeberou stůl, komody a další nábytek v kanceláří. Na novém místě zase vše pod dozorem příslušného pracovníka z vaší společnosti, co má na starosti rozmístění v nových kanceláři, vše smontují a vybalí.