Snadné stěhování

Někdo se stěhuje rád, jiný zase ne. Ovšem každý se se změnou bydliště potká alespoň jednou za život. Tento životní posun si vyžaduje přípravy, spoustu silných kamarádů a množství pomůcek.

Při stěhování jsou určitě nejvíce zastoupené různé krabice. Pro úschovu šatů a obleků je nejpraktičtější využít šatní boxy opatřené kovovou tyčí, za kterou se oděv pomocí ramínka zavěsí. Jsou tak chráněny před poškozením i pomačkáním během přesunu.

Na ostatní věci ze skříní, jako jsou například knihy, nádobí nebo elektronika, využijeme krabice. Stěhovací krabice mají velkou nosnost a seženeme je ve spoustě variant rozměrů. Velikou předností těchto boxů jsou otvory na boční straně, které usnadňují jejich odnos.

Přemístění nábytku už je obtížnější, proto je vhodné použít stěhovací pomocníky. Při přesunu stolů, ledničky či menších skříní nám postačí ocelové háky, které se vyrábějí s rukojetí do tvaru O nebo i do tvaru V.

Když už nám zbývají ty nejtěžší věci, jako třeba masivní skříň či postel, kromě silných kamarádů se neobejdeme bez stěhovacích popruhů a skříní. Stěhovací popruhy jsou vyrobené z bavlny a mají nosnost až půl tuny, takže umožňují stěhování břemen, které bychom běžně neunesli.

A pokud zjistíme, že naši kamarádi přece jenom nejsou až tak silní, jak by se mohlo zdát, pomohou nám stěhovací kolečka. Těžké břemeno pomocí zvedací tyče nadzvedneme a umístíme podvozek pod něj. Kolečka jsou navíc opatřena otočnou podložkou, takže manipulace s podvozkem je pohodlná.

Při převozu krabic, nábytku a spotřebičů vše bezpečně zajistíme upínacími popruhy a můžeme odvážet na novou adresu.

I takový velký životní krok může být snadnější.