Stěhování z nájmu do svého

Přestěhovat se poprvé do vlastního bydlení je nádherný pocit. Když se konečně dostaví dům nebo dokončíte koupi vlastního bytu, je to důvod k oslavě. Většinou se lidé stěhují do svého vlastního bydlení z nájmu nebo rovnou od rodičů. Ať už jste si pořídili rodinný dům nebo obyčejný byt v paneláku, čeká vás poslední krok – stěhování, radostné stěhování za svobodou. Už nebudete platit nájem! Jenže hlavně v případě, že už v nájmu bydlíte dlouho, máte určitě byt plný věcí. Jak se co nejlépe přestěhovat?

Základ je vymyslet plán. Do čeho balit věci (některé firmy vám zdarma půjčí krabice a přepravky), kdy se přestěhovat, kdo vás bude stěhovat, jak velké auto bude potřeba apod. S tím vším vám může pomoci například stěhovací technik, kterého k vám může stěhovací firma vyslat, abyste se dohodli na všech podstatných detailech stěhování ze současného nájmu do vašeho nového bydlení.

Rychle, bezpečně a bez stresu se stěhovací firmou

Nejjednodušší řešení je oslovit profesionální stěhovací firmu. Obecně lze říci, že se se stěhovací firmou dohodnete na termínu a budete přestěhovaní během jediného dne. Sice to není zadarmo, ale to není ani stěhování za pomoci kamarádů. Musíte sami shánět dodávku nebo velké auto s vozíkem, musíte prosit své známé a nejspíše to nezvládnete během jednoho dne. Naopak se stěhovací firmou máte jistotu, že se během stěhování nic nepoškodí, krabice i nábytek vám pomůže přestěhovat několik silných chlapů a stěhovací auto na míru přijede v dohodnutou hodinu.

Stěhování v krabicích

Stěhování nábytku, IT techniky i těžkých břemen

Možná máte v bytě i některé předměty, které se dost složitě stěhují. Pro zkušené stěhováky by nemělo být problém přestěhovat cokoliv – piáno, šamotová kamna, manželskou postel, velké skříně, pračku, ledničku a dokonce i citlivou IT techniku. Jestli to všechno budete stěhovat sami, pěkně se zapotíte a riskujete, že i něco nevratně poškodíte. Stěhováci jsou o dost zkušenější, a i kdyby se něco nedej bože stalo, obvykle jsou pojištěni minimálně do výše 5 000 000 korun.

V Praze a blízkém okolí vás bezpečně a celkem levně přestěhuje například stěhovací firma Tavočer. Přestěhují vás Z prahy, do Prahy, v rámci Prahy nebo i kamkoliv do zahraničí, specializují se totiž i na mezinárodní stěhování po celém světě.