Výplňový materiál pro bezpečné stěhování křehkých předmětů

Chystáte se stěhovat domácnost, kancelář, sklad nebo celou firmu? Jestliže se budete stěhovat, určitě se vám budou hodit kvalitní obalové materiály, které vaše věci zabezpečí během přepravy. Pro bezpečné stěhování křehkých předmětů se vyrábí výplňový materiál, který se přidá do pytle či krabice mezi křehké předměty (materiál je 100% recyklovatelný). Výrobce Flo-Pak nabízí 2 druhy výplní:

  • granule z polystyrenové pěny – pružné granule, které si zachovávají svůj tvar i přes vibrace nebo nárazy
  • polštářky Cell-O – tyto polštářky jsou vyrobeny z polyetylenu naplněného vzduchem

Proč výplňový materiál používat

Hlavní důvod je jasný. Při stěhování křehkých předmětů, elektroniky, skla, keramiky, ale také nářadí či nástrojů vám fixační tělíska stěhované věci spolehlivě zafixují a ty se tak nemohou rozbít. Oba typy výplňových materiálů jsou velmi lehké, odolné proti vlhkosti a manipulace s nimi je absolutně bezprašná a suchá. Můžete je bez obav použít při balení menších i větších předmětů. Důležitou výhodou je fakt, že fixační tělíska můžete používat opakovaně. Výplňové materiály Flo-Pak používají i profesionální stěhovací firmy.

Fixační tělíska

Prodej v pytlích

Výplňové materiály (fixační tělíska) se nejčastěji prodávají v pytlích s různým objemem. Záleží na tom, kolik výplňového materiálu pro své stěhování potřebujete. Pro fixaci zboží lze ale využít i další materiály, např. kartonovou střiž a další.

 

Ať už se stěhujete svépomocí nebo s profesionální stěhovací firmou, výplňový materiál Flo-Pak oceníte. Pomůže vám přestěhovat se bezpečně, aniž byste některé své věci během přepravy a manipulace poškodili.